Strona główna
0

×

Rejestracja

Dane konta

Dane logowania

zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Wprowadź poprawny adres e-mail.
Email address is required!
This email is already registered!
Hasło jest wymagane
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Zaakceptowanie regulaminu jest wymagane
Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.

Zwroty

Klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość i może zwrócić nabyty produkt, jednak tylko wtedy, gdy w świetle ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) nie podlega on wyłączeniu spod tego prawa oraz nie był on używany ani nie został w żaden sposób zmieniony, chyba że zmiana była konieczna w celu prawidłowego zapoznania się z produktem.

Zwroty można dostarczyć osobiście lub wysłać przesyłką na adres Sękocińska 10, 02-313 Warszawa. Zwracamy koszty dostawy towaru do wysokości najtańszego sposobu dostawy dostępnego w naszym sklepie. Klient ponosi bezpośrednie koszty odesłania produktu do Sprzedawcy. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Uwaga: w przypadku towarów o większych gabarytach lub wadze, odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

Z prawa zwrotu wyłączone są towary sprowadzane lub przygotowane specjalnie na życzenie klienta.

Oświadczenie odstąpienia od umowy

Zwroty w regulaminie

Reklamacje

Aby dokonać reklamacji prosimy o dostarczenie towaru wraz z dołączonym dowodem zakupu oraz opisem reklamacji na adres Sękocińska 10, 02-313 Warszawa. Wysyłka powinna zostać dokonana zwykłą przesyłką pocztową.

Reklamacje w regulaminie