Emergency Food® Makaron z kurczakiem i warzywami (27 lat | bez laktozy | 18 porcji)
439,01 zł
418,10 zł
Brak w magazynie
SKU
279851
Makaron z kurczakiem i letnimi warzywami Emergency Food® łączy w sobie wartości odżywcze i wygodę. Z wstępnie ugotowanym makaronem, liofilizowanym kurczakiem i aromatyczną mieszanką warzyw (pomidor, marchewka, cukinia), ten posiłek idealnie sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych, na wyprawach i w sytuacjach przetrwania.
Cechy:
- Szybkie przygotowanie: Dodaj 180 ml wrzącej wody na porcję 100 g, zamieszaj, odczekaj 10 minut i delektuj się
- Bardzo długi okres przydatności do spożycia: Stabilne przechowywanie do 25 lat, idealne na zapasy awaryjne
- Wygodny i lekki format: Łatwy w przechowywaniu, idealny dla sił zbrojnych, organizacji pozarządowych i osób przygotowanych na wypadek sytuacji kryzysowej
- Optymalne spożycie energii: 462 kcal na 100 g, z 14 g białka i 53 g węglowodanów
- Skład: Makaron wstępnie ugotowany (semolina z pszenicy durum) 53,4%, olej słonecznikowy, liofilizowane mięso z kurczaka 7,5%, syrop glukozowy, warzywa 5,7% (pomidor, marchew, cukinia), skrobia modyfikowana, sól, przyprawy, naturalny aromat. Może zawierać śladowe ilości: jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, orzeszków ziemnych, gorczycy, soi, mleka, selera, siarczynów.
| Kategoria | Awaryjne racje żywnościowe |
|---|---|
| Producent | Emergency Food® |







